OBROL Kulczyński Sp.j

  •   tel. +48 61 817 30 68
  •  mob.662 019 479
  •  fax +48 61 818 15 23
  •  e-mail: biuro@obrol.pl
  • Julian Kulczyńskiwspółwłaściciel

  • Włodzimierz Kulczyńskiwspółwłaściciel

    e-mail: wlodek@obrol.pl

  • Bogdan Kulczyńskiwspółwłaściciel

    e-mail: bogdan@obrol.pl

  • Wojciech Przychodnidyrektor handlowy

    tel. +48 61 817 30 68 w.104
    mob.662 209 140
    e-mail: wojtek@obrol.pl

  • Maciej Koralewskiprodukcja i fakturowanie, zaprawianie

    tel. +48 61 817 30 68 w. 106
    mob.602 267 431
    e-mail: maciej@obrol.pl

  • Anna Molskafinanse

    tel. +48 61 817 30 68 w. 125, e-mail: ania@obrol.pl

  • Agata Nawrottransport i fakturowanie, stan realizacji zamówień

    tel. +48 61 817 30 68, e-mail: agata@obrol.pl

  • Roman Wróbelkierownik produktu: Efectan, Olstick, Olbras, Pest-Aut, Las-oil

    tel. +48 61 817 30 68 w. 129
    mob.507 242 663, e-mail: roman@obrol.pl

  • Piotr Klemczakdoradca terenowy

    mob.884 927 200, e-mail: piotr@obrol.pl

  • Adam Każmierczakdoradca terenowy

    mob.577 144 28, e-mail: adam@obrol.pl

 

mapa dojazdu

OBROL Kulczyński Sp.j.

Kruszewnia
ul. Spółdzielcza 3a
62-020 Swarzędz

Wyświetl większą mapę